Eprommer II
28. 1. 2022
Novinky pro ZX Spectrum Next
5. 3. 2022

Za starých dobrých časů bylo v Plzni SKP. Za dnešních smutných časů SKP již není, ale návštěvníci SKP se pravidelně scházejí a jedno takové setkání proběhlo minulý týden v Plzni hospůdce zvané Šeříkovka. Sweet velmi trefně pojmenoval celou akci SeriKovkaPivo, takže dorazit na toto sezení byla povinnost.

SKP - únor 2022

Za starých dobrých časů bylo v Plzni SKP. Za dnešních smutných časů SKP již není, ale členové SKP se pravidelně scházejí a jedno takové setkání proběhlo minulý týden v Plzni hospůdce zvané Šeříkovka. Sweet velmi trefně pojmenoval celou akci SeriKovkaPivo, takže dorazit na toto sezení byla povinnost.

Ačkoliv byl SKP (Sinclair Klub Plzeň), jak již název napovídá, Sinclair záležitost, jedná se popravdě o multiplatformní spolek lidí. Takže sám pro sebe si SKP vysvětluji takto:

 • Sinclair
 • Komodor
 • Přítelkyně (Amiga)


 • Sraz byl naplánován někdy kolem 17:00 hodin, ale díky zmatkům Ferryho, který asi přemýšlel nahlas a ventiloval příspěvky na WhatsAppu o dřívějším příjezdu, zmátl Silicona a ten chtěl do hospůdky dorazit o něco dřív. Ihned po práci jsem tedy osedlal našeho špatně startujícího oře (už je po opravě, za dva dny, nešel nastartovat vůbec) a vyrazil jsem do Plzně naložit Silicona. V Šeříkovce jsme byli něco kolem čtvrt na pět a čekali brzký příchod Ferryho. Nakonec Ferry přišel jako poslední někdy kolem 18:00 hodin. Po cca hodině dorazil Sweet a naplnili se mé obavy - měl sebou pár zkumavek čili. Na druhé straně, již nějakou dobu trénuji a konzumuji čili doma, abych se na setkání se Sweetem připravil, takže jsem snad ostudu neudělal. A jako poslední, jak jsem již výše napsal, dorazil Ferry.

  Já se zdržel asi do půl desáte, kdy jsme stihli probrat vše: počítače, nepočítače, vnitropolitickou situaci v jižním Zimbabwe a jídlo. Během sezení jsem vypil asi 8 ovocných birelů a museli jsme strpět několik "velmi kvalitních" ajťáckých vtipů v podání obsluhujícího pána. Tak jako tak, to bylo velmi povedené sezení a já si ho užil.

  Už aby bylo nějaký ten počítačový sraz....

  1293total visits,1visits today

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *