SER
21. 10. 2022
Doba lehce atomová
4. 11. 2022

Nedávno jsem tu psal o hře Vradark's Sphere. Dnes Vám představím pokračování této hry, na které jsem se podílel prostřednictvím Patreonu a podpořil tak vývoj této hry. Čekal jsem na tuto hru velmi dlouho a byl jsem velmi netrpělivý - z ukázek, které autor hry Sanchez pravidelně pouštěl mezi lidi, se bylo opravdu na co těšit.

Vradark Revange

Nedávno jsem tu psal o hře Vradark's Sphere. Dnes Vám představím pokračování této hry, jejíž vývoj jsem podporoval prostřednictvím Patreonu. Čekal jsem na tuto hru velmi dlouho a byl jsem velmi netrpělivý - z ukázek, které autor hry Sanchez pravidelně pouštěl mezi lidi, se bylo opravdu na co těšit.

Princip hry je velmi podobný původní hře, ale grafika, hratelnost a zvuky využívají možnosti počítače ZX Spectrum Next naplno. Hra se ovládá pomocí kurzorových kláves (případně pomocí kláves WSAD) a připojené myšky. Během hry slyšíte nádhernou AY hudbu a i samplované zvuky. Pohyb po hrací ploše je velmi plynulý, animace postaviček velmi detailní. Vzhledem k tomu, že jsem se nemohl zůčastnit ByteFestu (povinnosti doma), už vím jak budu trávit večery.

Níže se můžete podívat na video z prvního puštění a ano, pouštěl jsem tuto hru z Calm Commanderu pomocí myšky.
2022-04-03_09-56-38-512x384 (1)

1579total visits,2visits today

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *